Мәскәү шәһәренә булган бизнес-миссиядә катнашу өчен Татарстан Республикасының машина төзелеше кластеры тарафыннан сәнәгый предприятиеләр делегациясе формалаштырыла

2018 елның 17 гыйнвары, чәршәмбе

2018 елның 30 гыйнварыннан 31енә кадәрге чорда Татарстан Республикасы Машина төзелеше кластеры тарафыннан, “ИННОКАМ” Кама инновацияле территориаль җитештерү кластеры һәм Татарстан Республикасының Кама кластер үсеше үзәге тарафыннан Мәскәү шәһәренә бизнес-миссиядә катнашу өчен сәнәгый предприятиеләр делегациясе формалаштырыла.

Бизнес-миссия программасында Мәскәү шәһәрендәге иң зур сәнәгать предприятиеләрен карау планлаштырыла: “Транснефть” ГАҖ, “Интер РАО” ГАҖ, “Концерн Росэнергоатом” АҖ, “СИБУР Холдинг” ГАҖ, “МОЭК” ГАҖ, “ТВЭЛ” АҖ.

Заявкалар 2018 елның 19 гыйнварына кадәр tregubova.e@innokam.pro электрон адресы буенча кабул ителә. Элемтә өчен: Евгения Трегубова, тел.: +7 (8552) 53-07-07 (доб. 208), моб.: +7 (965) 625-79-16.