ТР сәнәгать һәм сәүдә министрлыгында «Татарстан Республикасы Фармаполисы» проекты перспективасы хакында фикерләштеләр

2017 елның 27 июле, пәнҗешәмбе

2017 елның 27 июлендә ТР Премьер-министры урынбасары – ТР сәнәгать һәм сәүдә министры Алберт Әнвәр улы Кәримов ТР сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының аналитика бүлеге башлыгы Ахмеров Марат Равил улына намуслы һәм нәтиҗәле хезмәте өчен РФ сәнәгать һәм сәүдә министрлыгының Мактау грамотасын тапшырды.

27 июля 2017 года заместитель Премьер-министра РТ – министр промышленности и торговли РТ Альберт Каримов  с участием представителей Министерства экономики РТ, Министерства здравоохранения РТ, Агентства инвестиционного развития РТ, ЗАО «ИПТ «Идея», ОЭЗ «Иннополис», ОЭЗ «Алабуга» провел совещание по определению перспектив реализации проекта “Фармаполис Республики Татрастан”.