"Машина төзелеше. Металл эшкәртү. Эретеп ябыштыру. Казан" күргәзмәсенә чакырабыз

2019 елның 2 декабре, дүшәмбе

2019 елның 4-6 декабрендә "Казан Экспо" МКҮ территориясендә "Машина төзелеше. Металл эшкәртү. Эретеп ябыштыру. Казан" дигән 19 халыкара махсуслаштырылган машина төзелеше күргәзмәсе узачак, әлеге чара материаллар эшкәртү, машина төзелеше технологияләре өлкәсендә әһәмиятле булып тора һәм Татарстан Республикасы белән Идел буе сәнәгате үсешенә зур өлеш кертә.

Күргәзмәне оештыручылар – Татарстан Республикасы Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы, "Станкоинструмент" Россия станок-инструменталь продукция җитештерүчеләр ассоциациясе, Казан шәһәре мэриясе, "Казан ярминкәсе"ААҖ. Чаралар Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов ярдәмендә уза.

2019 елда "Машина төзелеше. Металл эшкәртү. Эретеп ябыштыру. Казан" күргәзмәсендә Россия һәм дөньяның төрле илләреннән 180 артык предприятие катнашачак, алар яңа буын интеллектуаль станок системаларын, алдынгы металл кисүче инструментны, контроль-үлчәү машиналарын, технологик җиһазларны һәм комплектлау җайланмаларын, инновацион конструктор эшләнмәләрен, эретеп ябыштыру җиһазларын һ.б. күрсәтәчәк.

Германия, Беларусь һәм Чехия Республикалары, Кырым Республикасы, Самара һәм Брянск өлкәләре предприятиеләре коллектив белән тәкъдим ителәчәк. Күргәзмә җиһазларының күп өлеше, күп тонналы станокларны да кертеп, эшләгән хәлендә күрсәтеләчәк.

Гадәттәгечә, күргәзмә зур тармак чараларына бай эш программасы белән үрелеп барачак.

Күргәзмә кысаларында түбәндәге чаралар оештырылачак:

- Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов катнашында Татарстан Республикасы Машина төзелеше предприятиеләренең координация советы утырышы

- сәнәгатьне техник үстерү мәсьәләләре буенча фикер алышуга багышланган халыкара фәнни-техник конференция

- "Станкоинструмент" ассоциациясеннән "Россия технологияләре һәм җиһазлары – Татарстан Республикасының машина төзелеше комплексы" конференциясе

- баш белгечләрнең бизнес-очрашулары, "Күргәзмәнең иң яхшы продукциясе", 5 компетенция буенча Татарстан Республикасы "Яшь профессионаллар" ярышлары.

Күргәзмә сәнәгатьнең барлык тармаклары белгечләре өчен бик мөһим.

Заманча технологияләр һәм җиһазлар турында мәгълүмат алу, яңа эшлекле элемтәләр урнаштыру, партнерлык элемтәләрен алга таба ныгыту һәм үстерү максатыннан, 2019 елның 4-6 декабрендә күргәзмәне карарга чакырабыз!

Ел саен әлеге чарага 8000нән артык җитәкче, инженер, машина төзелеше һәм металл эшкәртү предприятиеләре технологлары, фәнни-техник оешмалар хезмәткәрләре, Татарстан Республикасы министрлыклары һәм ведомстволары, күрше Россия Федерациясе төбәкләре һәм чит илләрдән вәкилләр килә.

Әлмәт, Ижевск, Йошкар-Ола, Яр Чаллы, Түбән Кама, Түбән Новгород, Самара, Сызрань, Тольятти, Ульян, Чебоксар шәһәрләрендә яшәүчеләр өчен "Казан Экспо" күргәзмә үзәгенә кадәр бушлай трансфер оештырылачак.

Бушлай трансферга заказ бирү өчен монда теркәлергә кирәк

Күргәзмәгә моннан бушлай чакыру билеты алырга була

"Казан ярминкәсе" ААҖ матбугат хезмәте материаллары буенча