ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы белән ТР Икътисад министрлыгының уртак йомгаклау коллегиясе

2019 елның 12 феврале, сишәмбе

13 февраль көнне 14.00 сәгатьтә Ленин исемендәге МЙ (Копылов урамы, 2а)  ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы белән ТР Икътисад министрлыгының Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миңнеханов катнашында "2018 елгы эш нәтиҗәләре, 2019 елга бурычлар һәм 2024 елга кадәрге перспективалар. Россия Федерациясе Президентының 2018 елның 7 маендагы 204 номерлы Указында билгеләнгән илкүләм проектларны гамәлгә ашыру" темасына уртак коллегия утырышы булачак.

2018 елда Татарстан Республикасындагы сәнәгатьне һәм кулланучылар базарын үстерү йомгаклары, 2019 елга бурычлар һәм илкүләм проектлар кысаларында 2024 елга кадәрге перспективалар турында ТР Премьер-министры урынбасары – ТР сәнәгать һәм сәүдә министры Альберт Кәримов җиткерәчәк.

Татарстан Республикасы икътисад министры Фәрит Габделганиев икътисадтагы 2018 елгы эш нәтиҗәләре, 2019 елга бурычлар һәм илкүләм проектлар кысаларында 2024 елга кадәрге перспективалар турында сөйләячәк.

"Чиләбе трубапрокат заводы" ГАҖ Директорлар советы рәисе Андрей Комаров һәм федераль башкарма хакимият органнарының һәм оешмаларының башка вәкилләре чыгыш ясар дип көтелә.